Jaunā gada sagaidīšana Gruzijā!
Interlux Travel

Jaunā gada sagaidīšana Gruzijā!

no 659

no 559

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 659 €   no 559 €
• 3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 659 €   no 559 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 808 €   no 708 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Kutaisi-Rīga
Izmitināšana viesnīcā 7 naktis ar brokastīm
1 maza soma ( 40 х 20 х 30 cm)
Transporta apkalpošana
Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju-transporta Pakete 159 €

Ekskursija Tibilisī
Ekskursijas uz Mchetu
Ekskursijas brauciens pa Kahetiju (2 daļas)
Centrālās Gruzijas ekskursiju programma
PDF

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~ 16:40 (precīzu tikšanās laiku un vietu skatiet mājas lapā 1 -2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga - Kutaisi (~ 18:40 - 00:30 (+1)) /

2 diena

Ierašanās Kutaisi. Brauciens uz viesnīcu, kura atrodas Tbilisi. Atpūta.

Brokastis.
Ekskursija Tbilisi.
Tbilisi – viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Jūs redzēsiet pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku —  jaunā atpūtas zona Tbilisi centrā gar Kūras upi.
Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gaisa tramvaju. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas vēstures piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „pilsētas sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt skaistākās bildes.
Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Vecpilsētā atrodas slavenās Abanotubani sēravotu pirtis. Karsto sērūdeņraža ūdeni piegādā avots, kas plūst no Tabori kalna dzīlēm. Kādreiz pilsētas kvartālus apbūvēja ar tirdzniecības mājām, amatnieku darbnīcām. 
Brīvais laiks. Gatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.
Pēc vēlēšanās piedāvājam svinēt Jauno gadu restorānā (informācija par izklaides programmu un tās izmaksām  tiks publicēta tuvākajā laikā).
Nakts viesnīcā.


3.diena

Vēlās brokastis. Ekskursijas brauciens uz Mchetu.
Mcheta ir viena no senākajām Gruzijas pilsētām, tās vēsture ir savijusies ar leģendām tīto Gruzīņu cilšu vadoņu vārdiem. Ekskursijas laikā mums būs iespēja apskatīt XI gs. Svetitshoveli karedrāli, kas tika uzcelta akmens bazilikas vietā, kas te bija stāvējusi kopš senseniem laikiem. Dievnams ir gruzīnu nācijas garīgais centrs. 
Atgriešanās Tbilisi. Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis.
Brauciens uz Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.
Apmeklēsim Gruzijas Vīna rupnīcu (degustācija 6 €).
Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tā ir viena no pirmajām kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildu maksa 15 €), visi tās ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsiet apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties kādu vēlēšanos.
Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi – mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazani ieleju.
Viesnīcā Kahetijā. Brīvs vakars.
Nakts viesnīcā

5 diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursijas brauciens pa Kahetiju (2. daļa).
Mēs apmeklējam Aleksandra Čačavadzes māju muzeju, kas atrodas Cinandali reģionā.Šeit 19. gs pirmajā pusē sākās vīna rūpnieciskā ražošana, jo tieši šeit  tika uzcelta pirmā vīna rūpnīca Gruzijā. Muiža  ir iekārtota  eiropiskā stilā, kā arī parks ir veidots atbilstoši eiropiešu gaumei- tā Aleksandrs Čačavadze uzsāka kampaņu par Gruzijas eiropizāciju (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 5 eiro).
Tālāk mēs dosimies uz Telavi.
Mēs dosimies pie slavenā Kvareli vīna tuneļa. Tunelis ir izcirsts klintī, tā garums ir no7 līdz 11 kilometriem, kam patiesībā bija domāts šis tunelis –nav zināms. Pašlaik tūristiem ir atvērts tikai 1 km tuneļa, šeit atrodas liels vīna veikals, degustācijas 
zāles un neliela izstāde (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 7 €).
Brauciens uz Tbilisi. Nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis.
Brīva diena Tbilisi. Pēc vēlēšanās ekskursija “Ļermontova pēdās (tā laika Gruzijas Kara ceļš Kazbegi + Gaudari kalnu slēpošanas kūrorts)” papildu maksa 35 €.
Izbraukšana uz Gruzijas Kara ceļu! Ierašanās Džvari templī ( UNESCO ), 6. gds. Te var redzēt apbrīnojamu skatu uz pirmo galvaspilsētu un divu upju – Aragvas un Kūras saplūšanas vietu, par kurām ir rakstījis Ļermontovs savā poēmā „Mciri”. Ekskursijas sākums pa Gruzijas Kara ceļu. Visa tūre tiks pavadīta ceļā, Jums būs iespēja baudīt skaistus skatus. Tikai 2 stundu laikā mēs veiksim ceļu no stepes uz alpīno zonu! Žinvali ūdenskrātuve, Ananuri cietoksnis (te mēs apmeklēsim 17. gs. templi) . Ierašanās Gudauri – valsts galvenais kalnu slēpošanas kūrorts.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7.diena

Brokastis. Ekskursijas programma pa centrālo Gruziju.
Gori -viena no vecākajām valsts pilsētām, tās vēstures sākums ir meklējams 7. gs. Šeit atrodas kādreiz neieņemamais Gori cietoksnis, taču patiesībā tūristus uz šejieni vilina  Staļina  māja- muzejs. Muzejs tika izveidots 20. gs vidū, mājā kurā ir dzimis slavenais padomju līderis. Muzeja ekspozīcija ietver  sevī partijas dokumentus, Staļina personiskās lietas, pašu  māju, kā arī partijas līdera bruņoto vilcienu (ieejas biļete ~ 4 eiro).
Tālāk alu pilsētas Upliscihe apmeklējums  (ieejas biļete ~ 5 eiro).
Došanās uz Bordžomi.
Bordžomi ir populāra kūrortpilsēta Gruzijas dienvidoss. Pilsēta ir slavena ar savu minerālūdeni Bordžomi, kas ieņem 
pirmo pozīciju  Gruzijas eksportējamo preču sarakstā. Šeit Jums būs iespēja nogaršot īstu Bordžomi ūdeni! Bordžomi avotu apskate (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 1 $).Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


8. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brīvs laiks
Transfērs uz Kutaisi lidostu
Lidojums  Kutaisi - Rīga (~ 16:05 - 18:10).
Ierašanās Rīgā


 

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās 150€
Nododamā bagāža 20 kg (turp) 35€
Nododamā bagāža 20 kg (atpakaļ) 35€
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ 50€
Необходим перевод 0€
Необходим перевод 0€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Jaunā gada sagaidīšana Tbilisi restorānā - (informācija par izklaidesprogrammu un tās izmaksām tiks publicēta tuvākajā laikā).

Svarīga informācija

Ekskursiju programma "pa Ļermontova pēdām: Gruzijaskara ceļš” + kalnu slēpošanas kūrorts Gudauri – 35 €
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs