Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē
Interlux Travel

Taizemes Karaliste. Ekskursijas ar atpūtu Andamanas jūras piekrastē

no 1 189

no 989

Ceļojuma datums
Iegādājoties ekskursiju paketi
Bez ekskursijas paketes iegādes
Rezervēt
no 1 399 €   no 1 199 €
• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 399 €   no 1 199 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 778 €   no 1 578 €
no 1 189 €   no 989 €
• Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Iegādājoties ekskursiju paketi
no 1 189 €   no 989 €
Bez ekskursijas paketes iegādes
no 1 568 €   no 1 368 €

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga – Bangkoka - Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmērs: 56 x 45 x 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Transfērs Bangkoka – Krabi - Bangkoka
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana *** viesnīcās, 11 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā), brokastis saskaņā ar programmu.

Ekskursiju-transporta Pakete 399 €

Apskates ekskursija Bangkokā
Transporta pakalpojumi
Ekskursiju programma „Ziemeļu Taizeme”, kas sastāv no 3 daļām
Ekskursiju programma „Krabi pērles”
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)

Ekskursijas brauciens uz Phang Nga provinci un Kao Sok Nacionālo parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 bātu) 50.00€
Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu). 45.00€
PDF

*IESPĒJAMS LIDOJUMS NO TALLINAS

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga – Bangkoka.

Rīga – Stambula

Pēc vēlēšanās – apskates ekskursija pa Stambulu (piemaksa - 35 €).

Ekskursijas laikā mēs dosimies uz vecpilsētu, aplūkosim Zilo mošeju, kuru vēl dēvē par Sultanahmeta mošeju, antīko hipodromu, Svētās Sofijas katedrāli, kā arī Topkapi pili (ārējā apskate).Mazliet pakavēsimies Taksima laukumā, lai tālāk, baudot ielu mūziķu izpildītos skaņdarbus dosimies pastaigā pa mājīgo Istiklalas ielu, kura ir slavena ar populāro zīmolu un neskaitāmiem suvenīru veikaliem un mājīgām kafejnīcām. Ekskursijas laikā mums būs iespēja veidot piemiņai skaistu fotogrāfiju galeriju un izbaudīt noslēpumainās Stambulas neatkārtojamo gaisotni.

2. diena

Lidojums Stambula – Bangkoka

Ierašanās Bangkokā. Transfers uz 3*viesnīcu.

Izmitināšana, atpūta. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Ekskursija pa Bangkoku.

Bangkoka ir viena no apmeklētākajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Kādreiz tas bija mazs ciematiņš, kurš laikam ejot auga pateicoties tirdzniecībai, un 18. gs beigās pēc Ajutthajas, toreizējās valsts galvaspilsētas nopostīšanas,ieņēma Taizemes galvenās pilsētas lomu. Iepazīšanās ar Taizemes Karalistes galvaspilsētas galveno apskates vietu – Lielo karalisko pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 Bātu). Šobrīd pils tiek izmantota svarīgu ceremoniju veikšanai, Taizemes karalis gan dzīvo citā vietā. Pils kompleksa teritorija ir liela un tajā ir vairāk nekā 20 apskates vietas, starp kurām izceļās Smaragda Budas templis – vissvētākā taizemiešu relikvija Statuja ir veidota no tumšā nefrīta, tās vecums tiek datēts vairāk par 2 tūkstošiem gadu un tā iemieso Taizemes diženumu. Tālāk mēs dosimies uz Vat Phou (Guļošā Budas templis) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 100 Bātu). Figūras izmēri ir iespaidīgi, tās garums sasniedz 45, bet augstums - 15 metri. Budas figūra ir pārklāta ar suspendēto zeltu. Kompleksa teritorijā ir daudz interesantu apskates ,objektu, šeit ir sastopami visdažādākie Buda tēli un akmens statujas. Nākamais mūsu ekskursijas pieturas punkts būs Zelta kalna templis (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 50 Bātu) kurš tikaa celts tajos tālajos laikos, kad galvaspilsēta vēl bija Ajutthajas pilsēta. Pastāv uzskats, ka zem kalna, uz kura atrodas dievnams, apglabāti aptuveni 60 tūkstoši cilvēku. Iespējams, ka šim uzskatam ir pamats, jo pēc galvaspilsētas pārcelšanas uz Bangkoku, dievnams tika izmantots kā krematorija. Savulaik templis bija augstākā ēka Čao Praijas upes austrumu krastā.

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks, lai iepazītos ar Bangkoku.

Nakts viesnīcā.

4. diena

Agrā numuru atbrīvošana

Ekskursiju programma “Taizemes ziemeļi”.

Pirmais mūsu pieturas punkts būs provinces Samut Songkram sāls fermā, kur vēl aizvien, jau daudzu gadsimtu garumā vietējie iedzīvotāji nodarbojas ar sāls ieguvi. Šis process izskatās šādi: lauki tiek appludināti ar jūras ūdeni, saules siltuma ietekmē dažu nedēļu laikā ūdens iztvaiko, rezultātā veidojas sāls slānis, ko atliek tikai savākt . Ekskursijas turpinājumā mūs sagaida izbrauciens ar laivu pa Damnoenas ciema kanāliem (piemaksa ~ 100 Bātu). Ciemats ir slavens ar savu peldošo tirgu, kurā tiek pārdoti augļi, suvenīri, balzāmi un daudz kas cits, šeit arī var nobaudīt tradicionālos taizemes ēdienus.

Dodoties uz ziloņu ciematu, mēs pa ceļam veiksim pāris pieturas. Viena no tām būs uzreiz pie vairākiem interesantiem apskates objektiem: pie Vēlmju alas un Nāves tilta . Tilts ir visslavenākā Nāves ceļa daļa, tas uzcelts Otrā pasaules kara laikā pēc Japānas imperatora pavēles, lai nodrošinātu karaspēkam iespēju nokļūt no Taizemes uz Birmu; būvniecībā tika izmantots katordznieku un karagūstekņu darbs, vēlāk ceļa būvniecība tika atzīta par kara noziegumu. Ziloņu ciemats atrodas džungļos starp palmām un mangrovju kokiem. Mūs sagaidīs interesants ziloņu šovu: pieaugušie ziloņi un mazie zilonēni gan dejo, gan met basketbola bumbas grozā un balansē uz paaugstinājumiem. Tiem , kas vēlēsies būs iespēja pavizināties uz ziloņa (par piemaksa). Pēc ziloņu ciemata dosimies līdz Kvaja upei,kur mūs sagaida neaizmirstams piedzīvojums- brauciens uz plosta.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

5. diena

Brokastis.

Ekskursijas programmas “Taizemes ziemeļi” 2.daļa

Brauciens uz Eravānas Nacionālo parku (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~ 300 -500 Bātu).

Pa ceļam mēs apstāsimies, lai nodegustētu tradicionālās Taizemes tējas un izbaudītu relaksējošo peldi radona avotu ūdeņos ar to ārstniecisko iedarbību uz organismu (piemaksa ~ 30 Bātu). Eravānas nacionālais parks ir viens no populārākajiem apskates objektiem Kančanaburi provincē. Tā teritorijā ir atrodamas: karsta alas, dažās no tām ir saglabājušies senie klinšu zīmējumi, Kvajas upe, tropiskie meži, kur dzīvo lidvāveres, tīģeri, ziloņi, karaliskās kobras. Taču parka ,,sirds,, un rota – ainaviskais septiņu kaskāžu ūdenskritums, kura kopējais garums ir 1.7 km. Katras kaskādes pakājē atrodas baseini ar pasakainu smaragda krāsas ūdeni, kurā patīk peldēt tūristiem. Ūdenskrituma nosaukums ir radies pateicoties vienai no tā kaskādēm, kura atgādina senu mītisku hinduistu dzīvnieku Eravanu - trīsgalvainu ziloni. Ūdenskrituma baseinos sastopamas nelielas zivis, kuras spa-centros izmanto ādas pīlinga procedurām. Šeit Jums būs iespēja izbaudīt šo procedūru dabiskā vidē un pilnīgi par velti. Tad mūs atkal sagaida adrenalīna porciju, jo dosimies lejup ar plostu pa Kvajas upi.

Ierašanās viesnīcā, atpūta.

6. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju programma “Taizemes ziemeļi” - 3. daļa.

Pirmais objekts, ko mēs apmeklēsim, būs Sai Yok Noi ūdenskritums.Tā augstums sasniedz 10 metrus, un ūdeņi plūst uz Kvajas upi. Jums būs iespēja ne tikai izbaudīt ūdenskrituma estētisko skaistumu, bet arī izpeldēties tajā.

Pa ceļam uz Prasat Muang Sing (papildus apmaksā ieejas biļetes ~ 100 Bātu) apstāsimies uz čipsu degustāciju no banāniem, bietēm un citiem augļiem un dārzeņiem. Prasat Muang Sing ir sena Khmeru pilsēta, kas būvēta 12. gadsimta beigās. Bieži to salīdzina ar slaveno Kambodžas Angkor Vat. Komplekss Prasat Muang Sing ir apjozts ar milzīgām akmens sienām, kuras savā laikā aizsargāja pilsētniekus no ienaidnieka uzbrukumiem. Par kompleksa pērli tiek uzskatīts Mahajanas pielūgsmes templis. Ilgu laiku pilsēta bija pamesta, un tikai 20. gs 70. gados Taizemes valdība pieņēma lēmumu attīrīt pilsētu no džungļiem un pārveidot to par tūrisma un izglītības objektu.

Brauciens uz Bangkoku.

Talāk mēs dosimies uz Krabi provinci.

Brauciens uz Krabi (autobuss; laiks ceļā ~ 11 stundas) vai pēc vēlēšanās piedāvājam lidojumu Bangkoka–Krabi (piemaksa 80 eiro turp-atpakaļ).

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas Andamanu jūras piekrastē. Tā ir pazīstama ar pasakainām smilšu pludmalēm, karsta klintīm, kas slejas no ūdens, gleznainām tropu salām, lietus mežiem un neskaitāmām alām.

Transfers uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta

7. diena

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Ekskursiju brauciens “Krabi pērles”.

Dienas sākumā mēs apmeklēsim “Tīģera alas templi”, tā ir viena no slavenākajām Krabi provinces apskates vietām. Dievnams savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties 270 m augstai klintij, kas atgādināja šī zvēra nagu. Šeit ir neskaitāmas Budas un tīģeru statujas, bet vienā no nelielajām alām atrodas Budas pēdas nospiedums. Bet vairums tūristu dodas uz šejieni “apgaismības takas” dēļ, kas atrodas netālu no alas. Taka sākas no kalna pakājes un beidzas tā virsotnē - 600 metru augstumā. Lai paceltos līdz Budas statujai, jācenšas pārvarēt 1237 pakāpienus, nesagatavotam cilvēkam tas var aizņemt 30 -40 minūtes lai uzkāptu. Taču galvenais - ir nesteigties, lai pa ceļam būtu laiks izbaudīt fantastisko ainavu. Uzkāpjot virsotnē, Jūsu acīm pavērsīsies pasakaina panorāma uz Krabi provinci.

Tālāk mūs gaida termālo avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Avoti satur vērtīgas minerālvielas, un katram no tiem ir dažāda ūdens temperatūra (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz noņemt stresu, uzlādēties ar pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpšanas uz Tīģera templi. Maršruta finālpunkts - Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus). Ezers atrodas gleznainajā teritorijā, caur kuru vijas mazi koka tiltiņi. Smaragda ezeram ir mākslīga izcelsme, vietējie iedzīvotāji to izrakuši kalnu iežos, dabiskās upes straumes ceļā. Ūdenstilpne ir piepildīta ar apbrīnojamas smaragda krāsas ūdeni, kurš piesātināts ar minerālvielām. Ieejot kompleksā, pirmais objekts, ko redzēsim, būs Kristāla ezers.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

9. diena

Brokastis.

Brīva diena pie jūras

Nakts viesnīcā.

10. diena

Brokastis.

Ekskursija pa Phī-Phi salām (nacionālā parka daļa, ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~ 400 Bātu, papildus tiek apmaksāts kuģītis un snorkinga inventāra noma - 20 €).

Šī ir viena no iecienītākajām tūristu ekskursiju programmām Taizemē. Mēs redzēsim Maija Bei līci, kas ir pazīstams ar to, ka tieši šeit tika filmēti skati slavenajai filmai “Pludmale” ar Leonardo Di Kaprio. Apmeklēsim Vikingu ala - gleznainu vieta, kas ir kļuvusi par mājvietu neskaitāmam bezdelīgu skaitam. Ceļā uz nākamo salu mēs apstāsimies, lai tiem, kas vēlas, būtu iespēja snorkojot izbaudīt Andamanu jūras bagāto zemūdens pasauli.

Fināla pietura būs Bambu sala, nokareno palmu,pasakaini baltās pludmales ar debesszilā ūdens dēļ.to dēvē arī par visiem zināmās reklāmas Bounti salu.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Nakts viesnīcā.

11. diena

Brokastis.

Brīvo laiku jūrā vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Phang Nga provinci tās nacionālo parku Kao Sok (piemaksa 50 €, papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 Bātu). Phang Nga provinces nacionālais parks Kao Sok aizņem 750 km ² plašu teritoriju, kas klāta ar necaurejamiem džungļiem, kaļķakmens klintīm, karsta alām. Šeit mīt neparasti dzīvnieki, piemēram, Malajas tapīrs, gaurs, putns-degunradzis, bantengs un daudzi citi, šeit ir sastopami augi, kuru ziedi sasniedz 1 metru diametrā. Parka lepnums ir Čeo Lan ezers, kuru ir īpaši iecienījuši daiveri. Iemesls tam ir karaļa Rāma 9. risinājums saldūdens rezervju nodrošināšanai – karalis pieņēma lēmumu applūdināt vienu no ciematiem kopā ar mājām un dievnamiem, līdz ar to izveidojot unikālu vidi daivinga cienītājiem. Ekskursijas laikā mēs dosimies izbraukumā ar laivu pa ezeru, apmeklēsim vienu no alām, kā arī pāris dievnamus, aplūkosim brīnišķīgo skatu, kas pavērsīsies mums no Rātčaptrapa dambja.

Nakts viesnīcā.

12. diena

Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju ar laivu uz Hongas salu (piemaksa 45 €, sala ir iekļauta nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~ 400 Bātu). Tāpat kā kaimiņu sala Phi-Phi , arī Honga salai sava neatkārtojamā krāšņuma dēļ ir iekļuvusi TV ekrānos, skaistie dabas skati filmai “Džungļi” tika fimēti šajā burvīgajā vietā. Ekskursijas programmas pirmais apskates objekts būs “Jaunības lagūna”. Kā vēstī leģenda, ka katrs kurš izpeldēsies lagūnas ūdenos – atgūs jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm, lai tiktu līdz tai, ir jāizbrien cauri džungļiem. Salas otrā pusē atrodas apburošs Pelaja līcis, ar 400 m garu krasta līniju, ko klāj tīras baltas smiltis.

Tālāk mēs dosimies uz tuvējo salu, kur veltīsim laiku snorkingam. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim pludmali ar romantisko nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.

13. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Brauciens uz Bangkoku (autobuss; laiks ceļā ~ 11 stundas) vai pēc vēlēšanās piedāvājam lidojumu Bangkoka–Krabi (piemaksa 80 € turp-atpakaļ). Brīvais laiks.

Lidojums Bangkoka-Rīga

Bangkoka – Stambula

14. diena

Pēc vēlēšanās piedāvājam transfēru uz Stambulas centru (piemaksa 25 €). Brīvais laiks.

Lidojums Stambula – Rīga

Ierašanās Rīgā.

Papildus Jūs Varat Iegādāties

Lidojums Bangkoka – Krabi - Bangkoka (Bagāža (1 soma) līdz 15 kg; Rokas bagāža līdz 7 kg) 80.00€
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā viesnīcās 200.00€
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Transfērs uz Stambulas centru 25.00€

Pēc pieprasījuma

Fiksētas vietas autobusā

Papildus tiek apmaksāts

Taizemē jāveic nodeva par ATTA un IATA licenci aptuveni 5 € no personas
Tailandā ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, aptuveni 15 dolārus par visu tūri.

Apmaksa uz vietas

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Svarīga informācija

Latvijas Rebulikas pilsoņi vīzi var saņemt uz robebežas, ja uzturēšanās Taizemē nepārsniedz 15 dienas!
Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzi nepieciešams noformēt pirms ceļojuma.
Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas var notikt gida pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā (atkarībā no tā, kādā valodā to pieprasīs 60% grupas dalībnieku)
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. INTERLUX Travel nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.